PŘIHLÁSIT SE DO SVÉ KOTELNY


Sleduj dálkové činnost své kotelny!
Naše kotelny jsou vybaveny dálkovým monitoringem fungování. Všechny důležité provozní parametry samotné kotelny, jak také nádrže na olej, jsou viditelné přes internet. Zjednodušuje to provoz, ale také umožňuje dálkově diagnostikovat kontejnerovou kotelnu.

Jak to funguje?
Klient obdrží individuální přihlašovací login a heslo, díky kterému má přístup do aplikace CALDERA. Jsou v ní viditelná aktuální nastavení, odečty probíhajících stavů, jak i archivní údaje. Dodatečná možnost automatického sdělení na e-mail nebo SMS zajistí dosud neznámý komfort využívání kontejnerové kotelny ze svého pohodlí.

Je možné použít vlastní systém SCADA?

Samozřejmě. Naše kotelna umožňuje odečet pracovních parametrů pomocí několika komunikačních protokolů. Provádíme připojení do stávajících systémů kontroly výrobních procesů, ve kterých naše kotelny fungují jako nedílný element pod dohledem.

Je systém dálkového monitoringu bezpečný?

Přístup ke konzole je chráněn pomocí individuálního názvu uživatele a hesla, kdy jsou zasílány zašifrované údaje s využitím TLS, aby je nikdo nemohl odposlouchávat, ani modifikovat. Kromě toho použité technologie umožňují využívat externě údaje v režimu "pouze pro čtení”. Díky tomu není možné práci kotelny nijak překážet.

Please publish modules in offcanvas position.